X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اقدامات بعد از اثاث کشی

چهارشنبه 15 آذر 1396 ساعت 22:00

اولین روز بعد از اسباب کشی

اگر شما واقعا باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی را دوست ندارید احتمالا به این دلیل است که شما برای جا به جایی بسیار هیجان زده اید , پس باز کردن جعبه ها می تواند یک راهی برای لذت بردن از مکان جدید , یک محله جدید و یک شهر جدید باشد. هم چنین ممکن است که شما همه ی جعبه ها و کاغذهای مخصوص اسباب کشی را بعد از باز کردن برای بازیافت بدهید.   پس برای اینکه در زمان باز کردن جعبه ها که خود یک پروژه ی بزرگی است گیج نشوید بهتر است که باز کردن اثاثیه را در چند روز انجام دهید. برای شروع این کاری است که شما باید روز بعد اسباب کشی انجام بدهید.

1- تکه های بزرگ مبلمان در جای خود قرار دهیم :

آیا شما کامیون را خودتان تخلیه می کنید و یا اینکه کارگران باربری این کار را برای شما انجام می دهند , لازم است جای مناسب مبلمان را بدانید. همیشه بهتر است که این تصمیمات را قبل از اینکه به خانه جدید اسباب کشی کنید , بگیرید اما در بسیاری از موارد , شما نمی توانید طرح بندی خوبی از فضای جدید خانه تا قبل از اسباب کشی در ذهن خود داشته باشید. اگر شما در چنین موقعیتی قرار دارید , سعی کنید که یک ساعت قبل از اینکه کارگران  اتوبار وسایل سنگینی مانند کاناپه, مبلمان , تلویزیون , پیانو به داخل خانه بیاورید , جای مناسب آنها را پیدا کنید. 

2- چگونگی نصب لوازم بزرگ خانگی :

اگر لوازم خانگی قدیمی خود را به خانه ی جدید آورده اید و یا اینکه لوازم جدیدی را خریده اید باید همیشه برای نصب وسایلی مانند یخچال, فریزر, اجاق گاز, ماشین ظرف شویی و لباس شویی از دفترچه ی راهنما کمک بگیرید. اگر دفترچه ی راهنما ندارید و یا در مورد نحوه ی نصب لوازم خانگی مطمئن نیستید , از مشاوران حرفه ای کمک بگیرید.

3- قرار دادن لوازم ضروری چوبی و مبلمان در جای مناسب :

معمولا تخت اولین تکه ای از مبلمان است که باید در جای خود قرار بدهیم تا برای شب اول خود در خانه ی جدید آماده باشد.حتی ممکن است که این کار را قبل از نصب لوازم خانگی انجام دهید زیرا یک خواب شبانه برای کنار آمدن با فضای جدید خانه ضروری است.

میز ناهار یا میز می تواند به شما برای انجام دادن روال عادی کارهایتان کمک کند . به یاد داشته باشید که انجام دادن کارها روی روال بسیار مهم است به خصوص اگر فرزند داشته باشید یا اگر با تغییرات مشکل داشته باشید انجام دادن کارها روی روال عادی به شما و خانواده تان کمک می کند تا به خانه ی جدید احساس بهتری داشته باشید .

4- باز کردن جعبه های ضروری :

جعبه های ضروری شامل همه چیز هایی است که برای اولین شب در فضای جدید نیاز دارید. واضح است که بر چسب روی جعبه ها , پیدا کردن وسایل ضروری را برای شما آسان می کنند. 

در واقع خانواده ها ممکن است وسایل هر فرد از خانواده را در جعبه های جداگانه بسته بندی کرده باشد. هر کدام از شماره ها , مکان بندی و باز کردن جعبه های ضروری , کلید شما برای داشتن همه چیز هایی است که در یک مکان نیاز دارید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.